O nás

Vítejte!

Ahoj! Jmenuji se Lukáš, jsem pyšný táta dvou krásných dětí, majitel jednoho mazlíčka, neumím vybírat dárky a také jsem zakladatelem stránky Mazlíčkof.cz.


Když jsem před několika měsíci chtěl překvapit jednoho z členů naší rodiny a pořídit mu obraz jeho milovaného mazlíčka na míru, strávil jsem několik hodin připoutaný k internetu, ale nemohl jsem nic podobného najít.
Plánu jsem se ale vzdát nehodlal, konečně jsem přeci vymyslel krásný dárek a tak vznikl Mazlíčkof.cz.

Darovali jsme první obraz a já si uvědomil, jak moc mě to naplňuje štěstím, když jsem viděl radost svých blízkých, kteří od nás obraz dostali.
Od té chvíle jsem věděl, že chci dopřát tento pocit i ostatním.


Mazlíčkof.cz je projekt, který umožní Vám a Vaším blízkým darovat nebo dostat něco speciálního. Něco, co se v obchodě koupit nedá, a zaručuji Vám, že ta radost při otevření balíčku od nás je neopakovatelná.


mazličkof.cz majitel, táta, páníček

a jak to vlastně děláme?

Každý projekt je jiný, každý projekt je jedinečný, protože vše začíná u VÁS!


Ve chvíli kdy obdržíme Vaší objednávku, rozbíhá se celý kreativní proces, kterého součástí jste i VY.


Ilustrátoři začínají zpracovávat první návrhy Vašeho obrazu. Samozřejmě každou verzi dostanete vždy k náhledu a okomentování. Víme, že důležitý je perfektní výsledek, proto se dostáváme k tisku až poté, co si společně odsouhlasíme finální podobu Vašeho obrazu. 

Následně Váš obraz tiskneme na plátno a napínáme na rám tak, aby byl výsledek co nejefektnější, abyste si obraz prostě zamilovali.


Pak na řadu přichází naše oblíbená část...balení :-) ANO, i to je pro nás důležité.


Teď už jen odeslat a těšit se, že nám napíšete hezkou recenzi.


Máte dotaz, nebo nám chcete popřát hezký den? 

Napište nám do formuláře níže s čím Vám můžeme pomoci a my se budeme Vašemu požadavku věnovat jak nejrychleji to bude možné

zavolejte nám

Tel: +420 773 260 781   

Po-Pá 09:00 - 17:00

Napište nám email

info@mazlickof.cz