Rádi bychom Vám představili Mazlickof.cz

VÍTEJTE

Lukáš

ZAKLADATEL MAZLICKOF

Ahoj! Jmenuji se Lukáš, jsem pyšný táta dvou krásných dětí, majitel jednoho mazlíčka, neumím vybírat dárky a také jsem zakladatelem stránky Mazlíčkof.cz.

Když jsem před několika měsíci chtěl překvapit jednoho z členů naší rodiny a pořídit mu obraz jeho milovaného mazlíčka na míru, strávil jsem několik hodin připoutaný k internetu, ale nemohl jsem nic podobného najít. Plánu jsem se ale vzdát nehodlal, konečně jsem přeci vymyslel krásný dárek a tak vznikl Mazlíčkof.cz.

Darovali jsme první obraz a já si uvědomil, jak moc mě to naplňuje štěstím, když jsem viděl radost svých blízkých, kteří od nás obraz dostali. Od té chvíle jsem věděl, že chci dopřát tento pocit i ostatním.
Mazlíčkof.cz je projekt, který umožní Vám a Vaším blízkým darovat nebo dostat něco speciálního. Něco, co se v obchodě koupit nedá, a zaručuji Vám, že ta radost při otevření balíčku od nás je neopakovatelná.

A JAK TO VLASTNĚ DĚLÁME?

Každý projekt je jiný, každý projekt je jedinečný, protože vše začíná u VÁS!

Ve chvíli kdy obdržíme Vaší objednávku, rozbíhá se celý kreativní proces, kterého součástí jste i VY.

Ilustrátoři začínají zpracovávat první návrhy Vašeho obrazu. Samozřejmě každou verzi dostanete vždy k náhledu a okomentování. Víme, že důležitý je perfektní výsledek, proto se dostáváme k tisku až poté, co si společně odsouhlasíme finální podobu Vašeho obrazu.

Následně Váš obraz tiskneme na plátno a napínáme na rám tak, aby byl výsledek co nejefektnější, abyste si obraz prostě zamilovali.

Pak na řadu přichází naše oblíbená část...balení :-) ANO, i to je pro nás důležité.

Teď už jen odeslat a těšit se, že nám napíšete hezkou recenzi.

MÁTE NĚJAKÝ DOTAZ, NÁPAD NEBO NÁM CHCETE JEN POPŘÁT HEZKÝ DEN?

Tel: +420 737 186 775
info@mazlickof.cz